Beste groothandelsprijzen voor hijabs 2026 | Hicabistan

Lux Sandy Parel Hijab 2

Wanneer boetiekeigenaren voor het eerst kijken naar Hijab groothandel bulk pricing, de cijfers
can seem almost too good to be true. A jersey hijab for 1,90 €? A Medina Silk at 3,00 €?
Dit zijn geen typefouten of "vanaf"-prijzen die een minimumbesteding van €50 verbergen — dit zijn de werkelijke prijzen.
factory-direct wholesale price per piece that Hicabistan charges, regardless of order size.
Understanding why requires a brief look at where those prices come from, what they include
qua kwaliteit, en hoe uw werkelijke kosten inclusief verzendkosten zich vertalen naar
winstmarge in de detailhandel.

Deze handleiding maakt gebruik van reële getallen. Elke berekening is gebaseerd op de werkelijke Hicabistan-waarden.
groothandelsprijzen voor hijabs, werkelijke verzendkosten via koeriersdiensten naar belangrijke markten,
en realistische prijsreferenties voor de detailhandel. Aan het eind heb je een duidelijk beeld van de
financial opportunity in wholesale hijab retail and exactly how to calculate it for your own market.

De markt voor bescheiden mode is wereldwijd een van de snelstgroeiende segmenten in de kledingindustrie. Volgens
Grand View Onderzoek,
De wereldwijde markt voor islamitische mode en bescheiden kleding had een waarde van meer dan 14.280 miljard en blijft groeien.
to expand at a compound annual growth rate exceeding 6%. Within this market, the
groothandelsprijzen voor hijabs De vraag naar kwalitatief goede hijabs is een van de grootste.
In de hele mode-industrie is rechtstreekse inkoop bij de fabriek de sleutel tot succes.

groothandel hijab bulkprijzen premium collectie hibistan turkey fabriek
Factory-direct wholesale hijab pricing from 1,90 € — Hicabistan ships bulk orders to 50+ countries

How Wholesale Hijab Pricing Actually Works — The Supply Chain Explained?

Most wholesale buyers don’t realize they’re not buying wholesale — they’re buying from a
wederverkoper die de fabrieksprijs al heeft verhoogd. Inzicht in de verschillende lagen van de toeleveringsketen.
legt uit waarom directe verkoop vanuit de fabriek zulke dramatisch verschillende marges oplevert:

Toeleveringsketen Voorbeeldprijs (Jersey Hijab) Toegepaste opmaak Buyer
Fabriek (Hicabistan) 1,90 € — Jij (direct)
Internationale distributeur 3,40 € – 4,50 € +80% – +137% Nationale wederverkopers
Nationale wederverkoper/agent 5,00 € – 7,50 € +47% – +67% Retailers, boutiques
Detailhandel (eindconsument) 9,00 € – 18,00 € +50% – +140% Klant

When you buy factory-direct from Hicabistan at 1,90 € and sell at 12,00 €, you capture the
De winstmarge van de gehele keten — niet alleen die van de detailhandel. De marge van de distributeur, de marge van de agent,
En de importeursmarge wordt volledig uw winst.

This is why experienced boutique owners who have switched from sourcing via local distributors
to ordering factory-direct from Hicabistan describe the experience as “discovering your
"Het bedrijf was al die tijd winstgevend." Het product is hetzelfde. De klant is hetzelfde.
Alleen de bron veranderde, en de winstmarges verdubbelden of verdrievoudigden.

What Are Hicabistan's Wholesale Hijab Price Tiers by Fabric?

Fabrieksprijzen — geen minimale bestelling

All prices are per piece, EUR, inclusive of product. Shipping is separate and calculated at checkout based on destination and weight.

Hijab Product Groothandelsprijs Typisch gebruik Collectielink
Normale Jersey Hijab 1,90 € Dagelijkse kleding, basisvoorraad Bladeren →
Premium Jersey Hijab 3,00 € Kwaliteit staat voorop in de markt, met een boetiek-vlaggenschipwinkel. Bladeren →
Medina Zijde Hijab 3,00 € Formeel, cadeaus, evenementen Bladeren →
Instant Chiffon Hijab 4,00 € Confectiekleding, online/sociale detailhandel Bladeren →
Khimar / Cape Hijab 10,00 € Conservatieve markt, premium aanbod Bladeren →

All prices are the same regardless of order size. Hijab MOQ is 10 pieces per colour; abayas have no catalogue minimum. The price per
piece does not increase for small orders or decrease automatically for large orders — the
1,90 € price is the factory price whether you order 10 or 1,000 pieces.

How Do You Calculate Real Landed Cost per Hijab Piece?

De landed cost Dit is de werkelijke totale prijs per stuk, inclusief verzendkosten.
This is the number you need to calculate your real margin. Shipping costs decrease
De prijs per stuk stijgt aanzienlijk naarmate de bestelhoeveelheid toeneemt — dit is de belangrijkste financiële stimulans.
om meerdere tegelijk te bestellen.

Below are real landed cost calculations for Normal Jersey Hijab shipped to France at
verschillende hoeveelheden. Normale maatvoering. Jersey past 150 stuks per doos van 30 kg.

📦 Verzendtarieven Frankrijk

Tot 10 kg → €60  | Van meer dan 10 kg tot 30 kg (1 volle doos) → €85  | Elke extra doos van 30 kg → +€85

Key rule: once your shipment exceeds 10 kg, you pay the full 30-kg box rate (€85) — so filling the box all the way to 30 kg costs the same as 11 kg. Maximising box fill is the most effective way to reduce per-piece shipping cost.
Box capacities per 30 kg: Normal Jersey 150 pcs · Medina Silk 130 pcs · Premium Jersey 100 pcs · Instant Chiffon 200 pcs

Bestelhoeveelheid Productkosten Verzending naar Frankrijk Total Geland/Stuk
20 stuks 20 × 1,90 € = €38 €60 (~4 kg, up to 10 kg) €98 4,90 €/piece
50 stuks 50 × 1,90 € = €95 €60 (~10 kg, maximum for €60 rate) €155 3,10 €/piece
100 stuks 100 × 1,90 € = €190 €85 (~20 kg — 30-kg box rate) €275 2,75 €/piece
150 stuks (1 volle doos) 150 × 1,90 € = €285 €85 (30 kg — 1 full box) ✓ €370 2,47 €/piece ✓
300 pieces (2 full boxes) 300 × 1,90 € = €570 €170 (60 kg — 2 × €85) €740 2,47 €/piece ✓

The examples above use Normal Jersey box capacity (150 pcs = 30 kg). Your exact per-piece
shipping cost depends on your product mix and how many pieces fill each box — these vary
by fabric weight. Neem contact op met Hicabistan via WhatsApp.
for a precise quote for your specific order. Full rate tables:
Verzendkosten.

What Profit Margins Can You Earn on Wholesale Hijabs?

Using the landed costs calculated above, here is what your profit looks like at common
European retail price points for a jersey hijab. According to
Islamitische mode van Statista
Uit marktgegevens blijkt dat merkproducten voor bescheiden mode 40–60% duurder zijn dan generieke producten.
equivalenten — dat wil zeggen uw groothandelsprijzen voor hijabs voordeel vertaalt zich
directly into the highest margins in fashion retail:

Bestelgrootte Landingskosten Verkoopprijs €9 Verkoopprijs €12 Verkoopprijs €15
20 stuks 4,90 €/pc 4,10 € (84%) 7,10 € (145%) 10,10 € (206%)
50 stuks 3,10 €/pc 5,90 € (190%) 8,90 € (287%) 11,90 € (384%)
100 stuks 2,75 €/pc 6,25 € (227%) 9,25 € (336%) 12,25 € (445%)
150 stuks (1 volle doos) 2,47 €/pc 6,53 € (264%) 9,53 € (386%) 12,53 € (507%)

These margins are gross margins before your operation costs (rental, packaging, platform fees,
arbeidskosten). Maar zelfs rekening houdend met realistische overheadkosten van 30–40%, bedragen de nettomarges van een
factory-direct wholesale hijab bedrijf are extraordinary compared to general retail or
zelfs andere modecategorieën.

How Order Quantity Affects Your Per-Piece Cost?

De relatie tussen de bestelhoeveelheid en de kostprijs per stuk is het belangrijkst.
financiële hefboom in uw groothandel in hijabs. De productprijs zelf is vastgesteld op...
1,90 €/piece regardless of quantity — but shipping cost per piece drops sharply as quantity
increases, because a larger order requires a proportionally smaller shipping fraction.

Een concreet voorbeeld: een bestelling van 50 stuks naar het Verenigd Koninkrijk.
Product: 50 × 1,90 € = 95,00 €
Shipping to UK (≈10 kg, at the 10-kg rate): £100 (~€118)
Total landed: €213
Kosten per stuk: €213 ÷ 50 = 4,26 €/piece

Een concreet voorbeeld: een bestelling van 150 stuks naar het Verenigd Koninkrijk (1 volle doos, 30 kg):
Product: 150 × 1,90 € = 285,00 €
Shipping to UK (30 kg — full box rate): £155 (~€183)
Total landed: €468
Kosten per stuk: €468 ÷ 150 = 3,12 €/piece

Savings per piece (full box vs small parcel): 1,14 €/piece
Bij verkoop van 150 stuks voor £10 per stuk: extra brutowinst ten opzichte van de verkoop bij 50 stuks = ~£171 (~€202)

This calculation demonstrates why experienced wholesale buyers aim to combine their fabric
types into a single larger shipment rather than making multiple smaller orders — the per-piece
shipping cost improvement compounds across every item in the order.

What ROI Examples Exist for Different Boutique Types?

These are worked examples for common boutique profiles, calculated using real Hicabistan
Prijsbepaling en realistische marktreferentiewaarden:

Scenario A — Nieuwe boetiek, eerste bestelling (Frankrijk)

Order: 50× Normal Jersey @ 1,90 € + 20× Medina Silk @ 3,00 €
Product cost: (50 × 1,90 €) + (20 × 3,00 €) = €95 + €60 = €155
Estimated weight: (50 × 0.20 kg) + (20 × 0.23 kg) ≈ 14.6 kg → over 10 kg → 30-kg box rate
Verzending naar Frankrijk (meer dan 10 kg): €85
Total investment: €240

Verkoop (Trui × 50 @ €10): €500
Verkoop (Medina Silk × 20 @ €15): €300
Total revenue: €800

Brutowinst: €800 − €240 = €560 (233% ROI bij eerste bestelling)

Scenario B — Gevestigde boetiek, volledige herbevoorrading (VK)

Order: 300× Normal Jersey (2 full boxes = 60 kg)
Product cost: 300 × 1,90 € = €570
Shipping to UK (60 kg — 2 full boxes): 2 × £155 = £310 (~€366)
Total investment: €936
Kosten per stuk: €936 ÷ 300 = 3,12 €/piece

Sales @ retail £10 per piece (300 pieces): £3,000 (~3,54 €0)

Gross profit: 3,54 €0 − €936 = 2,60 €4 (278% ROI)

Scenario C — Amerikaanse boetiek, eerste importbestelling

Order: 100× Normal Jersey @ 1,90 € + 30× Instant Chiffon @ 4,00 €
Productkosten: €190 + €120 = €310
Estimated weight: (100 × 0.20 kg) + (30 × 0.15 kg) = 20 + 4.5 = 24.5 kg → over 10 kg → 30-kg box rate
Verzending naar de VS (tarief voor dozen van 24,5 kg tot 30 kg): $180 (~€168)
Total investment: ~€478 (~$510)

Verkoop (Jersey × 100 @ $14): $1.400
Verkoop (Chiffon × 30 @ $22): $660
Total revenue: $2,060 (~1,93 €5)

Gross profit: 1,93 €5 − €478 = 1,45 €7 (305% ROI)

All scenarios above use conservative retail price estimates. Premium retail positioning
(merknaam, eigen merk, kwaliteitsverpakking) verhoogt consequent de gemiddelde verkoopprijzen.
20–40% above these baseline figures.

How to Maximize Your Wholesale Hijab Bulk Pricing Returns?

Voorbij de basislijn groothandelsprijzen voor hijabs, er zijn vier strategische
Hefbomen die consequent het hoogste rendement opleveren op investeringen in de groothandel van hijabs:

1. Combineer bestellingen van verschillende groottes om de verzendkosten per stuk te verlagen.

Het kernprincipe van groothandelsprijzen voor hijabs efficiëntie is verzendkosten
dilution. Combine multiple fabric types into a single shipment rather than ordering each
fabric separately. A combined 300-piece order costs less per piece to land than three
separate 100-piece orders.

2. Voeg een eigen merk toe om hogere verkoopprijzen te rechtvaardigen.

Een jersey hijab die als generiek product wordt verkocht, kost tussen de €9 en €12. Dezelfde jersey hijab met een
Geweven merklabel, verpakt in vloeipapier en met merklabel, verkoopprijs €14–€20 — een 55–90%
retail premium with minimal additional wholesale cost. Hicabistan’s
Privélabel service maakt dit
accessible to boutiques of any size.

3. Voeg borduurwerk toe voor een hogere prijsklasse.

Custom embroidery — logo, monogram, or geometric motif directly on the hijab fabric — enables
retail pricing in the €25–€45 range for a product that starts at 1,90 €–4,00 € at the base
wholesale price plus embroidery service cost. Hicabistan is one of the very few wholesale
Wereldwijd zijn er leveranciers van hijabs die borduurwerk op maat aanbieden. Dit is een belangrijk concurrentievoordeel.
moat for boutiques willing to invest in it.
Zie de Complete handleiding voor private label- en borduurprojecten.

4. Baseer uw assortiment op SKU's met een hoog volume en een hoge winstmarge.

Normal Jersey at 1,90 € is the highest-volume seller globally. Within any groothandel
bulkprijzen voor hijabs
strategie, het is je acquisitieproduct — het item dat klanten binnenhaalt
customers into your store or website. From there, upselling to Premium Jersey (3,00 € → €14 retail)
or Medina Silk (3,00 € → €18 retail) increases your average order value without increasing
kosten voor klantwerving. Een gezonde groothandel in hijabs.
typically has 40–50% of its revenue in Normal Jersey volume and 40–50% in higher-priced
Stoffen per eenheidsmarge.

5. Stel cadeaupakketten samen

Cadeaus geven is een van de snelstgroeiende aankoopmomenten op de hijabmarkt. Een 3-delige cadeauset
set (Normal Jersey + Medina Silk + branded box packaging) costs approximately €8–€10 to
assemble at wholesale and retails easily at €35–€50 in European and North American markets.
Dit is uw format met de hoogste brutowinstmarge, en Hicabistan levert alle drie de componenten.

Get Your Wholesale Hijab Bulk Pricing — Contact Hicabistan for a Quote

Klaar om te starten groothandelsprijzen voor hijabs numbers on your specific order?
Contact the Hicabistan team with your destination country and desired quantities — they will
provide an exact quote including shipping costs to your address:

Veelgestelde vragen — Groothandelsprijzen voor hijabs

Wat is de groothandelsprijs van hijabs bij Hicabistan?

Hicabistan’s factory-direct wholesale hijab prices are: Normal Jersey Hijab 1,90 €/piece, Premium Jersey Hijab 3,00 €/piece, Medina Silk Hijab 3,00 €/piece, Instant Chiffon Hijab 4,00 €/piece, Khimar/Cape Hijab 10,00 €/piece. These prices are per piece with no minimum order requirement. Shipping is calculated separately based on destination and total order weight.

Daalt de groothandelsprijs per hijab bij grotere bestellingen?

The product price per piece is the same regardless of order quantity — 1,90 € for Normal Jersey whether you order 10 or 1,000. However, the shipping cost per piece drops significantly with larger orders, reducing your total landed cost per piece. A 150-piece order (one full 30-kg box) to France has a landed cost of 2,47 € per piece — roughly 50% less than the 4,90 € landed cost on a 20-piece order. Filling a full box maximises shipping efficiency and delivers the lowest achievable per-piece cost at that order size.

Wat is de winstmarge op groothandel in hijabs?

Profit margins on wholesale hijabs sourced factory-direct from Hicabistan are among the highest in apparel retail. A Normal Jersey Hijab with a landed cost of 2,47 €–4,90 € (product + France shipping) sold at a standard retail price of €9–€15 yields a gross margin of 84–507% depending on order size and retail price. At 150 pieces (one full 30-kg box), the landed cost reaches its minimum of 2,47 €/piece. Adding private label and premium packaging typically lifts retail prices by 40–60%, further expanding margins.

Is er een minimale bestelhoeveelheid voor hijabs in de groothandel bij Hicabistan?

No. Hijab MOQ is 10 pieces per colour; abayas have no catalogue minimum. You can order as few as 1 piece at the same factory-direct price of 1,90 € per jersey hijab. Most buyers start with 30–100 pieces to test the market, then scale up. Larger orders spread the shipping cost over more units, improving your landed cost per piece, but there is no penalty or price increase for small orders.

Wat is de beste groothandelsprijs voor hijabs met de hoogste winstmarge?

For raw profit per unit, Normal Jersey at 1,90 € wholesale and €9–€15 retail offers the highest absolute margin in the base range. For highest percentage ROI when adding branding, Medina Silk (3,00 € wholesale → €18–€25 retail) and custom embroidery products (from 1,90 € base → €25–€45 retail with embroidery applied) offer the best return on investment.

How do I calculate my real wholesale hijab cost including shipping?

Your landed cost per piece = (unit price × quantity + shipping cost) ÷ quantity. Example: 100× Normal Jersey @1,90 € = €190, shipping to France (≈20 kg — 30-kg box rate applies) = €85, total €275 ÷ 100 = 2,75 € landed cost per piece. France rates: up to 10 kg = €60; over 10 kg up to 30 kg = €85. Contact Hicabistan via WhatsApp with your destination and order quantity to get exact shipping costs for your specific scenario.

Kan ik korting krijgen op grote groothandelbestellingen van hijabs?

De prijzen van Hicabistan zijn al fabrieksprijzen – ze beginnen op hetzelfde niveau als wat distributeurs betalen, voordat ze er een winstmarge op toepassen. Er zijn geen volumekortingen in de traditionele zin, omdat de prijs al fabrieksmatig vaststaat. De effectieve kostenbesparing per stuk bij grotere volumes komt voort uit efficiëntere verzending: grotere bestellingen verdelen de verzendkosten over meer stuks, waardoor de totale kosten per stuk aanzienlijk lager worden.

Welke groothandelsproducten voor hijabs bieden de beste winstmarge als je ze cadeau wilt geven?

Gifting bundles combining Medina Silk (3,00 € wholesale) with branded packaging — tissue paper, ribbon, branded box — can retail at €35–€50 for a 3-piece set that costs €15–€18 to assemble at wholesale. This is the highest-margin format available. Hicabistan supplies both the hijabs and the custom packaging components. Contact via WhatsApp to discuss gifting set configurations.

Ready to Start? Get Your Bulk Pricing Quote Today

Jersey from 1,90 €. No minimum order. Factory-direct gross margins from 190–507%.
Daily shipments to 50+ countries. Contact Hicabistan and get your exact quote
binnen enkele minuten.

More Resources for Wholesale Hijab Buyers

De markt voor modest fashion — in cijfers

  • De wereldwijde uitgaven van moslimconsumenten aan modest fashion bereikten $327 miljard in 2023 en zullen naar verwachting $433 miljard in 2028 bedragen (5,8% CAGR).
  • Turkije is een van de grootste markten en producenten van modest fashion ter wereld — waardoor rechtstreekse inkoop bij de Turkse fabriek een strategisch voordeel is voor boetieks.

Bron: State of the Global Islamic Economy Report 2024/25 (DinarStandard)

Furkan Altunok — Hicabistan

Oprichter van Hicabistan (2020) · Familiebedrijf in modest fashion sinds 2004 · Voormalig universitair docent

Furkan Altunok is de oprichter van Hicabistan, het groothandelsmerk voor hijabs en abaya's dat hij in 2020 lanceerde als de digitale tak van het familiebedrijf in modest fashion, dat sinds 2004 in Turkije produceert. Als voormalig docent aan de Universiteit van Istanbul-Cerrahpaşa leidt hij de productie en de B2B-groothandel van Hicabistan, en helpt boetieks en nieuwe ondernemers in 50+ landen om modest fashion rechtstreeks van de fabriek in Istanbul in te kopen.

Laatst bijgewerkt: juli 2026

Dit bericht is gepost in Guide. Bookmark de link.